Soğuk Çekme Paslanmaz Altıgen Çelik Çubuk


Östenitik Paslanmaz Altıgen Çelik Çubuk


304 kalite çok yönlü ve en yaygın kullanılan paslanmaz çeliktir, diğerlerinden daha geniş çeşitlilikte formlarda, ürünlerde ve yüzeylerde mevcuttur. Gerçekte, östenitik paslanmaz çelik, genel paslanmaz çelik üretiminin yaklaşık% 70'idir. Östenitik paslanmaz çelik altıgen çubuk manyetik değildir; Yüksek nikel ve krom bileşimi sayesinde, tüm paslanmaz çelik grupların korozyonuna en dayanıklı olanıdır. Ayrıca, östenitik paslanmaz çelik altıgen çubuk mükemmel mekanik özellikler sunar. Isıl işlem, östenitik paslanmaz çelik altıgen çubuğunu sertleştirmek için kullanılamaz, ancak soğuk işlemeyle önemli ölçüde sertleştirilebilir.
 

Martensitik Paslanmaz Altıgen Çubuk


Martensitik paslanmaz çelikler, ısıl işlemle sertleştirilebilen ve ostenitik veya ferritik paslanmaz çelikler gibi korozyona dayanıklı olmasalar bile, aşınmaya dayanıklı olacak bir paslanmaz çelik alaşımı olarak tasarlanmıştır. Martensitik paslanmaz çelik altıgen çubuk son derece işlenebilir ve aşınmaya dayanıklı olduğu bilinmektedir.

Martensitik çökeltme sertleştirilmiş paslanmaz çelik altıgen çubuk, mukavemet, korozyon direnci, ısıl işlem görmesi ve kolayca üretilmesi (diğer paslanmaz çeliklerle karşılaştırıldığında) kombinasyonu ile bilinmektedir. Paslanmaz çelik altıgen çubukta kullanılmasının yanı sıra martensitik çökeltme ile sertleşmiş paslanmaz çelikler hala çubuk, dövme, tel ve yassı haddelenmiş formda kullanılmaktadır.
 
Soğuk Çekme Paslanmaz Altıgen Çelik Çubuk Fiyatları

Soğuk çekme altıgen çelik çubuk fiyatları istenilen malzemenin cinsine, ebatlarına ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Soğuk çekme altıköşe çelik çubuk fiyatı almak için bizi 0262 658 81 37 numaralı telefondan arayabilir ya da aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.



 
Bize Ulaşın T: +90 262 658 81 37-38
E: info@uslularhadde.com
A: Şekerpınar Mah. Marmara Geri Dönüşümcüler Koop. Göktürk Sk. No:51 Çayırova / Kocaeli


Bizi Takip Edin
Facebook Instagram Twitter
Bu site ankaplus Kurumsal Web Tasarım Paket sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.