Konstrüksiyon Boruları Nedir


Dikişsiz çelik çekme mekanik ve konstrüksiyon boruları özellikle basınçlara dayanıklılık gereken alanlarda tercih edillir, bunun yanında daha çok makine parçaları veya ekipmanlarıyla birlikte alt yapı ve üst yapı inşaatlarında kullanılmaktadır.

Dikişsiz çelik çekme borular dikişli çelik borulara nazaran hem sıcaklığa hem de yüksek basınçlara dayanıklılığı ile uzun ömür ve güven gerektiren yerlerde kullanılmaktadır. EN normu, GOST normu  ve ASTM standardında tedarik edilmektedir. Özellikle uzay çatılarda dikme taşıma kolonları olarak kullanılan en yaygın standart EN 10210, çelik kalite de ise S355J2H’tır.

Mekanik borular genel makine imalatı ve aletleri, tank yapımı ve bunların parçalarının üretimi, boru hatları, otomotiv sanayisi, hidrolik sistemlerde, vagon imalat sanayi ve zirai aletler sanayisinde kullanılmaktadır.
 

Konstrüksiyon Borusu Fiyatları


Çelik konstrüksiyon borusu fiyatları istenilen malzemenin cinsine, ebatlarına ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Çelik konstrüksiyon borusu fiyatı almak için bizi 0262 658 81 37 numaralı telefondan arayabilir ya da aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Bize Ulaşın T: +90 262 658 81 37-38
E: info@uslularhadde.com
A: Şekerpınar Mah. Marmara Geri Dönüşümcüler Koop. Göktürk Sk. No:51 Çayırova / Kocaeli


Bizi Takip Edin
Facebook Instagram Twitter
Bu site ankaplus Kurumsal Web Tasarım Paket sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.